Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas

Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas Eleştiriliyor!

2017 yılı itibariyle Fenerbahçe takımının Makedon takımı Robotnicki takımından transfer ettiği Eljif Elmas, yeni takımında eleştirilmeye başlandı. Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas, Napoli takımına transfer olduktan sonra adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarmıştı. Ancak son zamanlardaki performansı yüzünden İtalya’da hedefte bulunan Elmas, gazetelere de manşet oldu!

Fenerbahçe takımının İtalya’nın Napoli takımına tam 16 milyon Euro gibi bonservis bedeliyle transfer olan Elmas’ın Napoli takımındaki performansı yeterli görülmüyor. Bu kapsamda oynadığı en son maçta 65 dakika sahada kalan Elmas, bu maç sırasındaki performansından dolayı ağır eleştirilere de maruz kalıyor.

Eljif Elmas Gazete Manşetlerinde!

Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas İtalyan basınının manşetlerinde yer almaya başladı. Bu kapsamda özellikle oynadığı son maçtaki performansı eleştirilerin hedefinde olan Elmas’ın gazetelere haber olduğu da ifade ediliyor.

Napoli takımı ile İnter arasında oynanan kupa maçında 65 dakika sahada kalan Eljif Elmas, bu maçtaki performansıyla ağır eleştirilere maruz kalıyor. Bu kapsamda yapılan eleştirilerin daha çok onun sahada henüz görülemediğinden kaynaklı olduğu da biliniyor.

Güncel Yazılar