Fenerbahçeli oyuncu Eljif Elmas

Eljif Elmas Fenerbahçe’ye Örnek Oldu!

Eski Fenerbahçeli oyuncu Eljif Elmas; sarı lacivertliler için önemli bir örnek oldu. Daha önce Eljif Elmas’ı yüksek bir bonservis bedeliyle satmayı başaran sarı lacivertli ekibin, altyapıya önem vererek bir havuz oluşturmayı hedeflediği ifade ediliyor.

Oluşturulacak bu oyuncu havuzunda 21 kişilik bir genç futbolcu kitlesi bulundurmayı hedefleyen takımın, böylece genç yıldızlardan bonservis bedeli elde etmeyi amaçladığı belirtiliyor. Bunun için özellikle Dereağzı tesislerinde etkili bir hazırlık çalışmasının başlatıldığı ifade edilirken; genç yıldızların performanslarının da sevindirici olduğu belirtiliyor.

Fenerbahçe’de Genç Futbolcu Havuzu

Fenerbahçe futbol takımı tıpkı Eljif Elmas örneğinde olduğu gibi futbolcularından yüksek bir bonservis bedeldi elde etmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda eski Fenerbahçeli oyuncu Eljif Elmas önemli bir örnek olarak karşımıza çıkıyor. özellikle Elmas gibi bonservisi yüksel olabilecek futbolcuları yetiştirmeyi hedefleyen sarı lacivertli takımın bu konuya oldukça önem verdiği de ifade ediliyor.

Fenerbahçe altyapısında toplamda 21 genç yetenekten bir oyuncu havuzu oluşturmayı amaçlıyor. Söz konusu oyuncu havuzundan yetiştirilen futbolcuların Eljif Elmas gibi yüksek bonservis bedeliyle satılması hedefleniyor.

Güncel Yazılar