Eljif Elmas doğum günü

Eljif Elmas Doğum Günü Kutlaması Yaptı

Fenerbahçe takımındayken etkili futboluyla ön plana çıkan Eljif Elmas doğum günü kutlaması yaptı! Geçtiğimiz sezon itibariyle Fenerbahçe takımında etkili bir oyun ortaya koyarak göz dolduran Eljif Elmas; kısa bir süre sonra Napoli takımına transfer olmuştu. Napoli takımında da etkili oyununa devam eden Elmas, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda da bulundu.

İtalya Seria A liginin etkili takımları arasında yer alan Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas; buradaki performansıyla da göz doldurmaya devam etti. Yaptığı şık hareketleriyle taraftarlarının da beğenisini kazanan Elmas, kısa süre içerisinde taraftarlarının da sevgilisi olmayı başardı.

Sosyal Medyada Eljif Elmas Doğum Günü Kutlaması

Toplamda 16 Milyon Euro gibi dev bir bütçeyle Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas doğum günü kutlaması yapıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada takım arkadaşının doğum gününü kutlayan Elmas, 26 yaşındaki Piotr Zielinski’ye çağrıda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden güzel bir paylaşıma da imzasını atan Elmas, takım arkadaşının da doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Bu kapsamda Eljif Elmasın yapmış olduğu paylaşım kısa bir süre içerisinde oldukça fazla bir şekilde beğeni de kazandı.

Güncel Yazılar