Eljif Elmas

Eljif Elmas Napoli’nin Yeni Lideri Olabilir mi?

Başarılı futbolcunun menajeri olan George Gardi, Eljif Elmas’ın kendisini kanıtladığı taktirde Napoli takımının yeni lideri olabileceğini ifade etti. Napoli takımına geldiği ilk günden bu yana geçen her gün daha da iyi gittiği belirtilen Eljif Elmas, bu şekilde devam ederse, takımdaki yerini de garantileyecektir.

Hem milli takımında hem de Napoli takımındaki başarılı oyunuyla göz dolduran Eljif Elmas; İtalyan futbol anlayışına uyum sağlayabilirse çok daha başarılı olabileceğe benziyor. Başarılı oyuncu genç bir yetenek olarak İtalyan basınından da büyük övgü kazanıyor. Bu da onun gelecekteki yerini iyice sağlamlaştırıyor.

George Gardi; Ancelotti de Aynı Düşüncede

Ancelotti’nin de kendisiyle aynı düşüncede olduğunu ifade eden George Gardi, Yetenekli oyuncunun henüz yolun başında olduğunu da ifade etti. Modern bir oyuncu profiline uyum sağlamayı başaran Eljif elmas, bu sayede hemen her mevkide başarılı bir şekilde görev yapabiliyor.

Eljif Elmas’ın menajeri olan George Gardi; başarılı futbolcunun bu sezon itibariyle kendisini gösterebilmesi halinde takımının yeni lideri olabileceğini de ifade ediyor.