Eljif Elmasın takımı

Eljif Elmasın Takımı Protokole Karşı Çıktı!

Eljif Elmasın Takımı Protokole Karşı Çıktı!

Korona virüs sürecinde Avrupa’nın pek çok ülkesinde liglere ara verilmiştir. İtalya’da da bu kapsamda liglere geçici olarak ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde Almanya’da liglerin yeniden açılacak olması; İtalya Futbol Federasyonunu da harekete geçirdi. Bu kapsamda oluşturulan protokole Eljif Elmasın takımı da karşı çıktı.

İtalya Futbol Federasyonu geçtiğimiz günlerde bir protokol yayınladı. Yayınlanan protokole göre futbol takımlarından birisinde bir futbolcuda korona virüs çıkarsa, o takım 15 gün karantinada tutulacak. Bu karara başta Napoli olmak üzere pek çok takım şiddetle karşı çıkıyor.

Napoli Karşı Çıkıyor!

İtalya Federasyonunun oluşturduğu protokole karşı çıkan Eljif Elmasın takımı Napoli; özellikle karantina konusuna dikkat çekiyor. Napoli ile birlikte Milan, İnter ve Atalanta gibi takımlar da söz konusu protokole karşı çıkıyor. Son yaşanılanların İtalya’da futbolun yeniden başlayacak olmasına engel olacağı ifade ediliyor.

Serie A takımları arasında yer alan Eljif Elmasın da formasını giydiği Napoli, oluşturulan protokole karşı çıkıyor. Söz konusu protokolün antrenman dönemini dahi kapsıyor olması; akıllarda birtakım sorunların çıkmasına da neden oluyor.

Güncel Yazılar