Gattuso Eljif Elmas

Eljif Elmas İtalya’da Manşetlerde

Fenerbahçe takımından oldukça yüksek bir bonservisle İtalya’nın Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas, manşetlerde yer alıyor! İtalya’nın güçlü gazetesi Gazzetta dello Sport haberinde Eljif Elmas’a geniş yer verdi. Gazetede yer alan haberde Gattuso Eljif Elmas ile ilgili oldukça olumlu konuştu, denildi.

Geçtiğimiz sezon itibariyle Fenerbahçe takımında oynayan ancak daha sonra oldukça yüksek bir bonservisle Napoli’ye transfer olan Elmas, manşetlerde yer alıyor. Yetenekli futbolcuyla ilgili Gazzetta dello Sport’ta yer alan habere göre Gattuso Eljif Elmas’tan çok memnun!

Eljif Elmas Çok Şakacı

Kulüp antrenmanlarında yaptığı şakaları ve güzel hareketlerle gündeme gelen Eljif Elmas; Seria A’daki etkili oyununa devam ediyor. Antrenman sürecinde de ilgiyi çekmeyi başaran Elmas, en son Gattuso’nun da beğenisini kazanıyor.

Gattuso Eljif Elmas için şakacı, yetenekli bir oyuncu dedi. Gazzetta dello Sport’un manşetinde yer alan haberde, Elmas ile ilgili övgü dolu sözler de yer alıyor. Napoli takımına geldiği günden bu yana olumlu bir grafik de sergileyen Elmas böylece taraftarların da gönlünü kazanıyor.

Güncel Yazılar