Eljif Elmas Napoli

Eljif Elmas Parlıyor!

Türkiye Süper Lig’den ayrılıktan sonra yıldızı çok daha etkili bir şekilde parlayan Eljif Elmas Napoli takımının gözde futbolcusu oldu. Fenerbahçe takımındayken gösterdiği etkili performansla büyük beğeni kazanan Eljif, Süper Ligden ayrıldıktan sonra daha da parladı!

Geçtiğimiz yaz transfer döneminin yıldız ismi Eljif Elmas, o dönem adından sıklıkla söz ettirmiştir. Adeta Avrupa takımlarının tamamının talip olduğu Eljif, en sonunda Napoli takımına transfer olmuştu. Toplam 14 milyon Euro gibi önemli bir bonservis bedeliyle Napoli takımına transfer olan Eljif, kısa sürede takımına uyum sağlamayı da başardı!

Takımın Yıldızı Oldu!

Yaz dönemi itibariyle oldukça sansasyonel bir şekilde Eljif Elmas Napoli takımına transfer olmuştu. Transferi sonrasında nasıl bir performans ortaya koyacağı merakla beklenen genç yetenek, kısa sürede takımının yıldızı olmayı da başarmıştı.

Toplamda 16 milyon Euro gibi dev bir bonservisle Napoli takımına transfer olan Elmas, kısa süre içerisinde takımına adapte olabilmeyi de başardı. Toplamda 23 resmi maçta forma giymeyi başaran Eljif bir de gol atmayı başardı.

Güncel Yazılar