Eljif Elmasın takımı Napoli

Eljif Elmasın Takımı Finalde!

Korona virüs sürecinde ara verilen lig maçlarının yeniden başladığı İtalya’da Kupanın finali belli oldu. İtalya Kupasında mücadele eden Napoli finale yükselerek büyük bir başarı ortaya koydu. Eljif Elmasın takımı Napoli, İtalya Kupasında Juventus ile karşı karşıya gelecek!

İnter takımıyla 1 – 1 berabere kalan Napoli takımı ilk maçını 1 – 0 kazandığından dolayı İtalya Kupasında adını finale yazdırmayı başardı. İtalya Kupasında Juventus takımının rakibi olan Napoli takımında Eljif Elmas da ikinci yarı itibariyle yerini takım arkadaşı olan Fabian’a bıraktı.

Eljif Elmas 65 Dakika Sahada Kaldı

İtalya Kupasının yarı final maçları arasında yer alan Napoli ile İnter maçı, 1 -1 berabere sonuçlandı. İlk maçı 1 – 0 kazanmayı başaran Napoli, böylece adını İtalya Kupasında finale yazdırmayı da başardı. Bu maçın 65. Dakikasında sahaya giren Eljif Elmas formasını Fabian’a terk etti.

Öte yandan Eljif Elmas’ın oyundaki performansının İtalyan basınında eleştirildiği bilgisi de geldi. Bu maç sonrasındaki yorumların ünlü futbolcuyu nasıl etkilediği sorusu ise yanıtını final maçında bulacak gibi!

Güncel Yazılar