Eljif Elmas Napoli

Eljif Elmas Napoli Takımından Ayrılıyor Mu?

Fenerbahçe takımından yüksek bir bonservis bedeliyle İtalya’nın Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas Napoli takımından ayrılıyor mu? İtalya’nın Serie A takımları arasında yer alan Napoli’nin iddialı oyuncusu olan Elmas, kısa süre içerisinde kendisini göstermeyi de başarmıştı.

Napoli takımından çok sayıda maça çıkan Elmas, kimi zaman eleştirilerin de hedefi olmaktan kaçamamıştı. Ancak son zamanlarda oynadığı güzel oyunla adından söz ettiren Elmas, gelecek sezon için önemli kararlar vermek üzere…

Eljif Elmas Napoli Takımından Ayrılacak Mı?

Son zamanlarda Eljif Elmas’ın Napoli takımından ayrılacağına dair haberler ardı ardına gelmeye başlıyor. İtalyan basınında çıkan haberlere bakıldığında Elmas’ın daha çok forma giyebileceği bir takımda oynamak istediği ifade ediliyor. Konuya dair açıklama yapan Elmas’ın eski menajeri de yetenekli oyuncunun Napoli takımından ayrılacağını ifade ediyor.

Öte yandan Eljif Elmas, İtalyan Serie A takımında bu sezon itibariyle toplam 33 resmi maça çıkmıştı. Çıktığı 33 resmi maçta 1 gol bir de asist yapmayı başaran Eljif Elmas, adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarmıştı.

Güncel Yazılar