Eljif Elmas 90 dakika

Eljif Elmas 90 Dakika Sahada Kaldı

İtalye Serie A liginde oynayan Napoli takımının etkili oyuncusu Eljif Elmas 90 dakika sahada kaldı. Ligde şampiyonluk iddiası bulunmayan İnter maçına ilk 11’de çıkan Elmas, bu maçta 90 dakika süreyle sahada kalmayı başardı. İnter ile Napoli arasındaki maçı ev sahibi takım 2 – 0 kazanmayı başardı.

İnter ile Napoli arasında oynanan 37. Hafta maçını İnter takımı 2 – 0 önde tamamlamayı başardı. Bu maçta Napoli takımının formasını giyen Eljif Elmas maç boyunca sahadaydı. Maç boyunca Napoli üstün bir performans ortaya koysa da bir türlü istediği gole ulaşamayınca İnter bu çekişmeli maçtan 2 – 0 üstün ayrılmayı başardı.

Eljif Elmas 90 Dakika Forma Giydi

Napoli ile İnter takımları arasında oynanan 37. Hafta maçında 90 dakika sahada kalan Elmas, iyi bir oyun sergilese de takımı galibiyeti yakalayamadı. Eski Fenerbahçeli Eljif Elmas, maç boyunca etkili bir oyun ortaya koysa da takımı bir türlü gol atmayı başaramadı.

Maçın henüz 11. Dakikasıyken İnter futbolcusu Danilo D’Ambrosio internet takımının ilk golünü attı. İlk yarı ev sahibi takımın üstünlüğüyle sona ererken; Napoli bir türlü istediği golü bulamadı. Öte yandan İnter ikinci yarıda attığı golle de maçı 2 – 0 kazanmayı başardı.

Güncel Yazılar