Fenerbahçe takımından yüksek bir bonservis bedeliyle İtalya’nın Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas Napoli takımından ayrılıyor mu?

Eljif Elmas Napoli Takımından Ayrılıyor mu?

Fenerbahçe takımından yüksek bir bonservis bedeliyle İtalya’nın Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas Napoli takımından ayrılıyor mu? Konuya dair açıklamada bulunan Eljif Elmas’ın menajeri, yetenekli oyuncunun büyük olasılıkla takımından ayrılacağını ifade etti.

Yıldız oyuncunun İtalya Serrie A’da tkili bir performans ortaya koyması sonrasında sıklıkla İtalyan basında yer aldığı biliniyor. Böylece yetenekli futbolcu adından sıklıkla söz ettirmeyi de başarıyor. Bu arada yıldız futbolcunun takımı olan Napoli’de transfer hareketliliği de yaşanıyor.

Eljif Elmas Napoli ile Yollarını Ayıracak mı?

Eljif Elmas’ın menajeri olan Enrico Fedele yetenekli futbolcunun Napoli takımından ayrılma olasılığın yüzde 90’larda olduğunu da ifade etti. Napoli takımının etkili bir transfer hareketliliğinin yaşandığı ifade edilirken, Elmas’ın da takımdan ayrılacağı ifade ediliyor.

Eljif Elmas’ın futbol oynamak için Napoli takımından ayrılacağını ifade eden eski menajer, onun gitme ihtimalinin yüzde 90 olduğunu da sözlerin ekledi. Bu sezon itibariyle toplamda 44 resmi karşılaşmaya çıkan Elmas, bu maçlarda toplamda 1 gol ve 1 de asist yapmıştı. .

Güncel Yazılar