Eljif Elmas İtalya Kupası

Eljif Elmas İtalya’da Gündem Oldu

Fenerbahçe futbol takımından İtalya’nın Napoli futbol takımına transferi olay olan Eljif Elmas, İtalya’da gündem oldu. İlk önce İtalyan basın organlarında fazlaca eleştirilen Elmas, son zamanlarda övgü dolu sözler almayı da başardı. Eljif Elmas İtalya Kupası maçlarındaki etkili futboluyla konuşulmaya devam ediyor!

İtalya Kupası Yarın Filan ikinci maçında 65 dakikada sahada kalan Elmas, bu maçtaki performansıyla epey eleştiri almıştı. Oyunda var olamadığı eleştirilerine maruz kalan Eljif, zaten maçın 65. Dakikasında da oyundan alınmıştı.

Eljif Elmas İlk Kupasını Aldı

Yarı final maçından sonra final maçında da sahada olan Eljif Elmas, bu maçta kısa sürede oynamış olsa da olumlu yorumları toplamayı başardı. Eljif Elmas İtalya Kupası finalinde maçın sonlarına doğru sahaya girdi. Final maçını penaltılarla kazanan Napoli bu sezonun ilk kupasını da almış oldu.

Henüz 20 yaşında olan Eljif Elmas, oldukça yüksek bir bonservisle Napoli takımına transfer olmuştu. Bu sezon itibariyle toplamda 25 maçta forma giyen Elmas, artık yavaş yavaş kendisini ispatlamayı da başardı!

Güncel Yazılar