Eljif Elmas Napoli Takımıyla Sözleşme İmzaladı

Eljif Elmas Napoli Takımıyla Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe takımından yüksek bir bonservis bedeliyle Napoli takımına transfer olan Eljif Elmas’ın yeninden sözleşme imzaladığı açıklandır. Eljif Elmas Napoli takımıyla sözleşme yenileyerek, nikah tazeledi. Böylece yetenekli yıldızın önümüzdeki sezonda Napoli takımının kadrosunda yer alması da kesinleşti.

Makedon asıllı futbolcu olarak Eljif Elmas ile yeniden sözleşme imzalayan İtalya Serie A takımı Napoli’nin, yıldız futbolcuyla 5 yıllık sözleşme imzaladığı ifade edildi. Bu kapsamda Napoli kulübünden yapılan açıklamaya göre yetenekli futbolcunun 2025 yılına kadar Napoli takımının futbolcusu olduğu da ifade edildi.

Eljif Elmas Napoli ile 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

İtalya’nın Serie A takımları arasında yer alan Napoli ile Eljif Elmas’ın 5 yıllık sözleşmeye imza attığı açıklandı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre 20 yaşındaki genç yetenekle Napoli arasında 5 yıllık bir sözleşmeye imza atıldığı ifade edildi.

Öte yandan genç orta saha oyuncusunun Napoli takımında kalmasındaki en büyük nedenin göstermiş olduğu olumlu performans olduğu ifade edildi. Toplamda 36 maç boyunca forma giyen Elmas, bu maçlar da 1 de gol atmayı başarmıştı.

Güncel Yazılar