Barcelona Napoli Maçı Tamamlandı

Barcelona Napoli Maçı Tamamlandı

UEFA Şampiyonlar Ligi maçları arasında yer alan Barcelona Napoli maçı sonuçlandı. Eljif Elmas’ın takımı Napoli ile Barcelona arasındaki maçın hakemliğini de Cüneyt Çakır yaptı. İlke maç Napoli’de oynanmıştı. Napoli’deki maçın sonucu ise 1 – 1 beraberlikle tamamlanmıştı.

UEFA Şampiyonlar Ligi 16. Tur karşılaşması olan Bacelona ile Napoli arasındaki mücadele 3 – 1 Barcelona’nın üstünlüğüyle sona erdi.           Böylede Camp Nou’da Napoli takımını mağlup etmeyi başaran Barcelona, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçında Bayern Münih’in rakibi olmuş oldu.

Barcelona Napoli Maçı 3 – 1

Barcelona ile Napoli arasında oynanan mücadele 3 – 1 Barcelona’nın üstünlüğüyle sona erdi. Maçın hakemliğini ise Cüneyt Çakır yaptı. Ancak maç sonunda Cüneyt Çakır’a eleştiriler de geldi. Öte yandan Napoli takımının ilk 11’inde oynayan Eljif Elmas, etkili bir mücadele ortaya koydu.

Öte yandan maçın hakemi olan Cüneyt Çakır’ı özellikle İtalyan basını eleştirdi. Özellikle Barcelona’nın attığı golü iptal etmemesi İtalyan basınında eleştirildi. Bununla birlikte 30. Dakikada Barcelona’nın golünü iptal eden Cüneyt Çakır; İspanyol basını tarafından da eleştirildi.

Güncel Yazılar