erdon-daci-elif-elmasi-gecmek-istiyorum

Erdon Daci; Elif Elmas’ı Geçmek İstiyorum

Konyaspor Makedon oyuncusu Erdon Daci Elif Elmas hakkında çarpıcı bir konuşma yaptı. Makedon oyuncu ‘’Elif Elmas ile çok yakın arkadaşız ancak o çok başarılı ve ben onu geçmek istiyorum’’ dedi. Bilindiği üzere Konyaspor( http://www.konyaspor.org.tr/) takımı kötü bir süreçten geçiyor. Bu süreçte takımda yer alan tüm futbolcuların en iyisini ortaya koymak üzere çalışmaya azimle devam ediyor. Habertürk’ün özel röportajında sorulara yanıt veren Konyaspor’un genç futbolcusu Erdon Daci Elif Elmas hakkında ve takımın genel süreci hakkında açıklamalar yaptı. Peki, hangi sorular soruldu ve genç yıldız sorulara nasıl yanıt verdi? İşte tüm detayları sizler için haberimizde sunduk.

‘’Elif Elmas Benim En Yakın Arkadaşım ‘’

Erdon Daci (https://www.instagram.com/erdonn.d/?hl=tr) Makedon yıldızların en önemli isimlerinden biri olarak Konyaspor’da oynamaya devam ediyor. Fenerbahçe’nin yıldız oyuncuları arasında gösterilen Elif Elmas’a ilişkin de sorulan sorulara yanıt veren genç yıldız şu sözleri dile getirdi;

‘’ Elif Elmas benim en yakın arkadaşlarımdan biridir. Milli takımda mücadele verirken aynı zamanda oda arkadaşıydık. Elif Elmas’ı o süre zarfında daha yakından tanırım ve en iyi arkadaşım olduğuna karar verdim. Kendisi son derece disiplinli ve başarılı bir futbolcudur. Arkadaşımı kutluyorum ve onu geçmek istiyorum’’ dedi. Ayrıca Konyaspor’un kötü gidişatına ilişkin de şu yanıtları verdi;

‘’Çok kötü bir süreç geçirdiğimizin farkındayım. Ancak benim teknik direktörümüz Aykut Kocaman’a ve takım arkadaşlarıma güvenenim sonsuz. Aykut Hoca’mın bu gidişatı kısa süre içerisinde sonlandırıp yeniden takımı zirveye taşıyacağından yana hiç şüphem yok. Lig çok zor olsa bile takımızda çok kaliteli isimler ve herkese güveniyorum. Başarılı olacağımıza inanıyorum.’’ Dedi.

‘’Aykut Hoca Benim İçin Çok Önemli Bir İsim ‘’

Henüz 21 yaşında olan genç Makedon oyuncu Erdon Daci teknik direktör olan Aykut Kocaman ile ilgili de olumlu ve çarpıcı yorumlar yapmaktan geri kalmadı. Aykut Kocaman ile çalışmanın son derce gururlu olduğunu söyleyen genç futbolcu aynı zamanda takım içerisindeki yaklaşım ve tutumlarını da çok sevdiğini ifade etti. ‘’Benimle bir aile gibi ilgileniyorlar, sadece bir oyuncuymuşum gibi davranmayıp her konuda destek oluyorlar’’ dedi. Ayrıca Aykut Kocaman’a ilişkin son derece başarılı ve mükemmel bir ekibinin olduğunu da dile getirdi.

Bu haber https://www.elifelmas.net/ resmi fan sitesine aittir.