Eljif Elmas

Eljif Elmas’la İtalya’da Rakip Olmak İstemiş

JaniAtanasov, Bursaspor’un 20 yaşındaki Makedonyalı oyuncusu. Bursapor olarak ilk hedeflerinin Süper Lig olduğunu ifade eden JaniAtanasov, Eljif Elmas ile İtalya’da rakip olmak istediğini açıkladı. Takımının Antalya kampı sırasında haber ajansına yaptığı bir röportajda samimi açıklamalarda bulunan Bursaspor’un Makedon yıldızı JaniAtanasov, en yakın arkadaşı olan Eljif Elmas ile İtalya’da rakip olarak karşı karşıya gelmeyi istediğini de açıkladı.

Atanasov, sezonun ilk yarısında silinen 3 puanın kendileri için kötü bir durum olduğunu söyledi. 3 puanın silinmesinin takımları adına iyi bir şey olmadığının farkında olduklarını açıklayarak kimsenin takımını yok edemeyeceğinin altını çizdi. Puan silinmesinin kendilerini demoralize etmediğini savaşmaya devam edeceklerini ve ilk 4’ün içince olarak silinen 3 puanı telafi için bütün güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

Makedon yıldızı JaniAtanasov, yaptığı röportajda, genç bir oyuncu olduğunu ve gelecek yıllar için hedefleri olduğunu da açıkladı. Çocuk denecek yaşlarda İnter, Partizan ve AcademijaPandev’de oynanış olan genç yıldız, hayalinde Eljif Elmas ile rakip olmak olduğunu da söyledi. Rüyalarını ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışmayı hedef edindiğini söyledi.