Beşiktaş Eljif Elmas

Beşiktaş Eljif Elmas Transferi Gelişmeleri

Fenerbahçe’de gösterdiği başarılı performans ile İtalya Ligi’nin önemli kulüplerinden Napoli’nin yolunu tutan genç yetenek için sürpriz bir girişim gelmişti. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş Eljif Elmas transferi için nabız yokladığı iddia edilmişti. Oyuncunun babası ve menajeri Djevat Elmas’tan gelen açıklamada ”Yazılanlar gerçekleri yansıtmıyor. Eljif için kimseyle görüşmedim. Napoli’de devam edecek.” dedi.

Eljif İçin Beşiktaş İle Görüşmedim

Fenerhabçe ile Süper Lig’de etkili bir performans orataya koyan başarılı orta alan oyuncusu sonrasında 16 milyon Euro bedelle Napoli’ye transfer olmuştu. Eljif Elmas için yeniden Türkiye iddiaları gelmişti. Gündemde olan Beşiktaş iddiaları için konuşan menajer Elmas ”Beşiktaş ile Eljif için bir transfer görüşmesi yapmadım. Eljif kariyerini Napoli’de sürdürecek.” diyerek noktayı koydu.

Eljif Napoli’de Düzenli Oynamaya Başlayacak

Eljif Elmas’ın menajeri oyuncunun Napoli gibi Avrupa’nın önemli kulüplerinden birinde olmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Eljif’in uyum aşamasında olduğunu ve düzenli oynamaya başlayacağını söyleyen Djavet Elmas ayrıca ”Eljif Elmas Napoli’ye devamlı olmak ve kupalar kazanmak için geldi.” dedi. Böylece Beşiktaş Eljif Elmas transferi iddiları da oyuncunun menajeri tarafından yalanlanmış oldu.