Eljif Elmas

Eljif Elmas Korktu!

Yakın zamandan bu yana dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ünlü futbolcu Eljif Elmas’ı da korkuttu. İtalya’da son zamanlara Koronavirüsün yoğunlaşması sonrasında Eljif Elmas’ın tedirgin olduğu açıklandı. Kuzey Makedonya Takımının Teknik Direktörü olan Igor Angelovski, Eljif Elmas konusunda açıklamalarda bulundu.

Eski Fenerbahçe’li yıldız futbolcunun salgın nedeniyle tedirgin olduğunu açıklayan Angelovski, Eljif ile sürekli görüştüğünü de sözlerine ekledi. Şuan itibariyle futbolcunun biraz korkmuş vaziyette olduğunu açıklayan Makedon teknik direktör; bu durumun oluşmasında futbolcunun genç olmasının da etkili olduğunu belirtti.

Elmas Ailesiyle Birlikte

Ailesiyle birlikte İtalya’da bulunan Eljif Elmas; Makedon Teknik Direktörle sık sık görüşüyor. Kendisini bir İtalyan gibi hissettiğinden söz eden Angelovski, ünlü futbolcunun İtalya’nın başına gelenlerden dolayı üzgün olduğunu da belirtiyor.

Eski Fenerbahçeli yıldız futbolcu olan Elmas; son zamanlardaki sangından dolayı tedirgin olmuş durumda. Özellikle İtalya’daki büyük kayıplar her insan gibi ünlü futbolcuyu da olumsuz yönde etkiliyor.