Eljif daha iyi yerlerde olacak

Makedonya Hocası Angelovski: Eljif Daha İyi Yerlerde Olacak

Makedonya Milli Takım Teknik Direktörü İgor Angelovski’den Eljif Elmas açıklaması geldi. Euro 2020 elemelerinde Kosova ile oynayacakları karşılaşma için Fenerbahçe’nin golcüsünü izlemeye gelen hoca Eljif Elmas için de açıklamalarda bulundu. Angelovski Eljif daha iyi yerlerde olacak derken ”Eljif çok yetenekli bir oyuncu. Napoli’de uyum sürecini tamamladığında çok daha iyi olacak ve iyi takımlarda boy gösterecek.” ifadelerini kullandı.

Eljif Gerçek Bir Elmas

Makedonya Milli Takım Teknik Direkörü Angelovski Eljif Elmas için ”O gerçek bir elmas. Fenerbahçe’de de başlangıçta iyi değildi. Ancak takıma adapte olduktan sonra gerçek performansını ortaya koyarak Napoli’ye transfer oldu.” dedi. Eljif’in Makedon futbolu için önemli bir idol olduğunu söyleyen hoca ”Onu örnek alan birçok yeni yeteneğimiz de geliyor” dedi.

İgor Angelovski Eljif’in performansını artırarak daha iyi yerlerde olacağına inancının tam olduğunu ifade etti. Angelovski Eljif daha iyi yerlerde olacak derken yeni yetenekleri Darko Churlinov’unda Eljif’in ardından geldiğini ifade etti. Hoca Fenerbahçe Başakşehir karşılaşmasının ardından Türkiye^’den ayrılarak ülkesine geri döndü.