Eljif'in rakibi Juventus

Napoli’de Eljif’in Rakibi juventus

Fenerbahçe’deki etkili oyunu ile Avrupa’nın ve İtalya’nın önemli kulüplerinden biri olan Napoli’ye transfer olan Eljif Elmas’ın takımını bu hafta oldukça zorlu bir karşılaşma bekliyor. Napoli İtalya Serie A’da 21. hafta karşılaşmalarında lider Juventus’u konuk edecek. Bu hafta zorlu bir karşılaşmaya hazırlanan Eljif’in rakibi Juventus olacak. Kupada yoluna devam eden Napoli bu sezon ligde istediği performansı ortaya koyamamıştı.

Napoli – Juventus Yarın 21.45’te

Sahasında Juventus’u konuk edecek olan Eljif Elmas’lı Napoli lig tarihindeki en kötü performanslarından birini ortaya koyuyor. Serie A’da 20 hafta sonunda yalnızca 24 puan toplayabilen Napoli 11. sırada bulunuyor. Konuk edecekleri Juventus ise 51 puanla zirvede bulunuyor. Zorlu karşılaşmada genç yıldız Eljif Elmas’da forma bekliyor.

Eljif’in Serie A Karnesi

Yaz döneminde transfer olduğu Napoli ile 17 resmi maça çıkan Eljif bu karşılaşmaların 11’inde Serie A’da boy gösterdi. 11 karşılaşmada 456 dakika forma giyen Eljif skor noktasında takımına katkı sağlayamadı. Serie A’da 21. hafta mücadelesinde Eljif’in rakibi Juventus olacak. Eljif Juventus ile ilk yarıda oynanan karşılaşmada da 16 dakika sahada kalmıştı.